Výklad z minulého měsíce byl tak silný, že bude mít velký vliv i v srpnu a tak jsem na srpen táhl jen jednu kartu, která červencový výklad doplní.

Táhl jsem kartu Odvaha (7 holí)

Pokoušel jsem se dát dohromady, co nejlepší výklad, ale pořád jsem měl pocit, že v knize je nejpřiléhavější. A tak nakonec budu citovat celý text 🙂

Sedmička holí je ztělesněním duchovní síly a odvahy, jež nám umožňuje nejen si nejen čistou víru ve své ideály, ale snoubí se i s odhodláním tyto ideály osvědčovat svou každodenní existencí. Hůl stojící v popředí symbolizuje důvěru ve smysluplnost ušlechtilých hodnot, která otevírá dveře zázrakům, stejně jako se lotosové květy rozevírají působením slunečních paprsků. Pouze díky tomu, že se jako lidské bytosti vztahujeme ke vznešeným idejím a toužíme se jim přiblížit, je možný náš vývoj. Jen ve jménu své víry jsme ochotni uvěřit, že necouvneme-li před svými strachy, přiblížíme se svým ideálům. Tak jsou staré formy nahrazovány novými a my ve svém životě pronikáme do nepoznaných světů, duchovních i hmotných, které jsou v danou chvíli pro náš další vývoj podstatné, což ilustrují hlavy ptáka ibise či fénixe. Dalším symbolickým obrazem je okřídlené oko Hora na vrcholku dvou holí, které naznačuje, že ono směřování a oddanost vyšším cílům tříbí a projasňuje vnímání. Mimo to je také zdrojem mocné energie, jež nám umožňuje svou vizi  naplnit a uplatnit svůj tvůrčí potenciál.

Astrologickým aspektem této karty je Mars ve Lvu, přičemž Mars je planetou energie a vitality a při postavení ve znamení Lva podporuje náš tvůrčí projev.

Kdykoli si tuto kartu vytáhnete, znamená to, že se vám během příštích sedmi týdnů nebo měsíců dostane výzvy, kdy se budete muset rozhodnout, zdali se jednoznačně postavíte za své ideály a hodnoty, bez ohledu na možné důsledky. Tato zkouška je spojena především s měsícem pod vládou Lva (21. července – 21. srpna) a souvisí s kontaktem s jeho zrozenci. Během příštích sedmi týdnů nebo měsíců byste se neměli nechat zviklat působením okolí a měli byste zůstat u toho, čeho si ceníte a čemu věříte, ať se to týká kterékoli životní oblasti. Nastal čas uvěřit své intuici, neboť k vám promlouvá moudrým hlasem vašeho vzdáleného domova, k němuž všichni směřujeme.

Free WordPress Themes, Free Android Games