Dneškem začínající jaro přináší aktivní část roku. Témata, která se v zimní tmě uvnitř nás střádala a převalovala budeme mít možnost při vnitřním jarním úklidu zpracovat a vyrůst z nich.

Na čas Berana jsem táhl karty Eso mečů a Královna disků

V následujícím období by se nám mělo zostřit a vyjasnit vnímání tématu, které je pro nás aktuální. Možná i prudkým a náhlým uvědoměním přijmeme a nebo budeme muset přijmout realitu taková jaká je, i když se nám nemusí líbit. S jasnou a otevřenou myslí, která nic nebarví na růžovo ani na černo, ale přichází uvolnění. To dovoluje energii proudit a tak očišťovat a obrozovat. Zbavovat se tak starých nepotřebných vzorců myšlení a nahrazovat je novými.

Velkou oporou, která nám bude na pomoc k přenesení změn v mysli do činů a hmotného světa, nám bude naše tělo. Aby mohlo rozpouštět a “odpružovat” neplechy, které může bude ego vypouštět, je potřeba se o něj hezky starat. Věnovat mu pozornost: dobře jíst, dostatečně spát, odpočívat, cvičit, vědomě v něm být, dýchat, mít ho rádi. Tak si lépe prožijeme důvěru ve svou moc vybudovat si život takový jaký chceme.

Free WordPress Themes, Free Android Games