Hezký jarní den 🙂

Z aktuálního období i výkladu cítím velikou sílu, veliký potenciál, který by bylo škoda nevyužít 🙂
Ještě než se k němu dostaneme, rád bych vás pozval na podzimní výpravu do Peru, kterou právě začínám organizovat. Ve skupince do 10 lidí pojedeme za šamany, za medicínou a za prastarými energetickými místy.
Během tří až čtyř týdnů projdeme několika ayahuascovými ceremoniemi v pralese, několika ceremoniemi s kaktusem San Pedro v Andách a navštívíme posvátná energetická místa, horská jezera, vodopády v pralese i tajemná místa v horách. Výprava je nejen o duchovní práci na sobě, ale také zajímavým cestovatelským zážitkem.
Místa i šamany, které navštívíme, dobře znám a tak na cestě budete moci věnovat pozornost jen sami sobě bez starostí o organizaci.
Tak pokud máte zájem, ozvěte se, abychom se během června mohli setkat 🙂
Více informací o výpravě najdete na webu http://www.energiezeme.cz/vyprava/

A nyní už k výkladu

Na čas Blíženců jsem vytáhl karty Královna holí a Ďábel (XV)

Období Blíženců nám přinese možnost dokončení delšího procesu sebepoznání. To může přijít jedině pokud budeme ochotni s pokorou vědomě podstoupit oběť. Ta bude tak zároveň puštěním našeho starého já, které na obětovávaném, přílišně lpělo. Může to být například oběť nějakého svého snu, kterým si namlouváme, že jsme někým jiným. Může to být oběť vztahu nebo zaměstatnání, kterým jsme si dokazovali vlastní hodnotu nebo jím pouze kompenzovali své vnitřní nedostatky. Jakákoli vědomá oběť proběhne, nakonec půjde o obětování iluzorní představy o sobě samých.

Je třeba s pokorou a důvěrou přijímat vnitřní prožitky i vnější zkušenosti, protože jen přijetí reality vede k pravému sebepoznání. Potom uvidíme, že veškerou dosavadní prací, kterou jsem na sobě odvedli, jsme udělali veliký pokrok, který doteď nemusel být tak zřetelný.

Při průchodu tímto obdobím je dobré si zachovat humorný nadhled, který zjednodušuje přijetí nepříjemných faktů. A hlavně je důležitá víra ve vnitřní vedení, která nám umožní jít vlastní cestou k sobě samým a nenechat se zviklat okolím, které nám může vnucovat vlastní představy o tom, co je správně a špatně. V životě je třeba vždy následovat, co nás přitahuje a duchovně inspiruje. My jediní jsme měřítkem našeho vlastního štěstí.

 

Přeji vám inspirativní konec jara 🙂

Jirka Hokr

Free WordPress Themes, Free Android Games