Hezké léto přeji 🙂

Před pár dny začalo období Lva a tak jsem připravil výklad, který nám poví více o energiích, které nám přinese. Mám z něho moc dobrý pocit, vlastně je to asi nejpozitivnější měsíční výklad, jaký jsem kdy dělal, tak doufám, že ho co nejlépe využijeme 🙂 Moc hezky navazuje na výklad na předcházející období Raka, který si můžete připomenout zde.

Na čas Lva jsem táhl: Hvězda (XVII) a Kolo štěstí (X)

Výklad na aktuální období nám ukazuje důležité zkoušky a příležitosti, které se nám naskýtají. Otevírá se přístup k růstu našeho sebevědomí, k hlubší důvěře v sebe samé. Na to, abychom tuto příležitost využili je nutné se trochu překonat a o trochu více uvěřit, že svět je tak bezpečné místo, že v něm bez strachu a ostychu projevíme sami sebe. Zkusme se vědomě překonat a vyjádřit své pocity přesně takové jaké jsou, i přes strach z odsouzení a nepřijetí. Naše pocity nemůže v konečném důsledku přijmout nebo odmítnout nikdo jiný než my sami. Nikdo nám nemůže předepisovat jak bychom se měli cítit. Přijetím vlastních pocitů a odpovědnosti za ně tak rozvíjíme sebelásku, sebedůvěru a hrdost a měníme se tak zase o něco blíže své pravé podstatě. V takovém stavu najednou odpadá potřeba se jakkoli ponižovat nebo povyšovat nad ostatními, již není potřeba kontrolovat okolí ani mu odevzdávat odpovědnost za sebe.
Sebeúcta je ukazatelem vnitřní rovnováhy a sebeúctu a rovnováhu mohou narušit dvě věci, na které je dobré si dávat v tomto období pozor: nerespektování vlastních hranic a možností a pochybnosti o sobě samých.
V tomto období bude obzvlášť platit přísloví “odvážnému štěstí přeje”. Nebudeme-li se bát projevit sami sebe přímo ze srdce, budeme-li objektivní, přizpůsobiví a připravení na nové příležitosti, objevíme novou formu své vlastní energie. Poznáme sami sebe z nového úhlu, ve větší hloubce a to je něco, co umožňuje žít štastnější a plnější život.

Přeji vám hodně odvahy na využítí tohoto období změn k vnitřnímu růstu 🙂
Jirka Hokr

Free WordPress Themes, Free Android Games