Výprava do Peru za sebepoznáním

Výprava k peruánským šamanům je intenzivní zkušenost, která zásadním způsobem pomůže vaší cestě k sebepoznání. Motivace k cestě může být jakákoli, nejčastěji to bývá zvědavost poznat učení rostlin, cizí kulturu, sami sebe nebo léčení obtíží, na které sami nestačíme.

O výpravě

Během tří až čtyř týdnů projdeme několika ayahuascovými ceremoniemi v pralese, několika ceremoniemi s kaktusem San Pedro v Andách a navštívíme posvátná energetická místa, horská jezera, vodopády v pralese i tajemná místa v poušti. Výprava je nejen o duchovní práci na sobě, ale také zajímavým cestovatelským zážitkem. Hlavní cíl pro nás ale bude duchovní transformace a celou dobu se tak budeme stravovat podle diety, která je pro spolupráci s rostlinami nutná. Zároveň je dobré být připraveni vystoupit ze své komfortní zóny, protože to bude pravděpodobně za hranicemi vašich dosavadních zkušeností, což je také dobrý způsob jak sami sebe poznat.

Výprava je pojatá spíše v přátelském duchu než jako zájezd od cestovky. Pojede nás přibližně deset a každý bude mít svůj rovnocenný hlas. Strávíme spolu dlouhou dobu a projdeme velice intenzivními zkušenostmi a tak se chci s každým členem nejdříve osobně poznat, než se rozhodneme spolu vyrazit.

Termín

Na výpravy jezdím na jaře, přibližně v dubnu a na podzim, přibližně v říjnu. Přesný termín záleží na domluvě a výhodných cenách letenek. Výprava trvá čtyři týdny, případně se dá jet jen na první tři týdny a odjet dřív bez poslední etapy v Ekvádoru.

Nejblížší možná výprava je na jaře 2020.

Cena

Náklady na výpravu záleží na programu , který si domluvíme (viz níže v itineráři). Třítýdenní cesta do pralesa a hor je za 60 000 Kč. Týden navíc na začátku v Cuscu, Machu Picchu a Valle Sagrado (Posvátném Údolí) je za 17 000 Kč. Týden navíc na konci v Ekvádoru s rituálem Hledání vize za 15 000 Kč. Cena zahrnuje: letenky, dopravu, ubytování, jídlo, ceremonie. Prostě všechno kromě zmrzlin a dárků, co si nakoupíš.

Cena zahrnuje i případné konzultace po návratu na pomoc se zvnitřněním si nových poznatků v každodenním životě.

Přednášky

V různých městech po ČR pořádám povídání o mých výpravách za učením rostlin, které je i lákadlem a prezentací výpravy, tak si z něj můžete odnést přesnější představu. Termíny přednášek najdete zde.

Itinerář cesty

Pokud se nedomluvíme jinak cesta bude mít tři části a můžete si vybrat kterých z nich se účastníte. Druhá – prostřední je základ, který dělá výpravu výpravou, takže se jí účastní každý.

První část „Cusco a Machu Picchu„: Týden budeme cestovat a procházet zajímavá místa v Posvátném údolí, Cuscu a půjdeme na Machu Picchu.

Druhá část „Prales a hory„: Deset dní strávíme v pralese se čtyřmi ceremoniemi s ayahuascou a dvoudenním výletem k energetickému kameni. Dále pak +-9 dní v Andách, kde proběhnou tři ceremonie s kaktusem San Pedro, z toho jedna v Chavínu – chrámu, který byl postaven před 3000 lety právě na kaktusové ceremonie, jedna přes den v horách a jedna v noci s rituálem potní chýše. V horách budeme také chodit na výlety k jezeru, do termálních lázní a k energeticky zajímavým místům. Z hor pojedeme do hlavního města Lima, kde projdeme nějaké památky, tržiště pro turisty i tržiště pro čaroděje a šamany.

Třetí část „Hledání vize v Ekvádoru„: Poslední týden přejedeme do Ekvádoru, kde projdeme intenzivním rituálem Hledání vize, kdy každý stráví čtyři dny o samotě v horách s půstem a v tichu jen se svými modlitbami.

Níže uvádím detailní rozpis výpravy, ale celý program se může přizpůsobit – například přidat pár dní trekingu v Cordillera Blanca, místo vnitrostátního letu jet po zemi a navštívit přírodní a kulturní zajímavosti, prodloužit pobyt v pralese o několik ceremonií nebo jet s více otevřeným programem a až na místě ho podle chuti přizpůsobovat.

Když budete mít zájem není problém pořídit letenky tak, abyste mohli zůstat libovlný čas déle před začátkem nebo po konci výpravy a mohli se jet podívat třeba na jezero Titicaca, vulkán Cotopaxí nebo Galapágy – Peru i Ekvádor jsou na cestování nádherné, bezpečné a levné země.

Zobrazit itinerář

Fotky

Chcete se dozvědět o výpravě více?

Vyplňte nezávazně svůj email a budu vám posílat informace o nadcházejících výpravách.A nebo mi rovnou zavolejte: +420 777 070 292
Nebo napište: jirka@energiezeme.cz

Jirka Hokr, Průvodce sebepoznáním

Free WordPress Themes, Free Android Games