Šamanský výklad tarotu

Práce s tarotem a šamanské techniky na práci s energií se ideálně doplňují a navazují na sebe, ale smysl má i každá z nich jednotlivě.

Jak vám může pomoci výklad tarotu

Když se snažíme řešit svůj problém a situaci pomocí rozumu a vědomé části naší mysli, vstupuje do vyhodnocování naše ego. Ego je naší součástí, ale naše pravá podstata ho zdaleka přesahuje a tak ego nikdy nemůže umět naplnit naše skutečné potřeby. Je to užitečný nástroj, který je ale nutné správně ovládat, jinak nám bude nekontrolovaně podsouvat své hodnoty jako pocit nadřazenosti, méněcennosti, sebelítosti, strachu a oddělenosti od vesmírné jednoty.
Tarot s námi komunikuje pomocí symbolů, jazykem, kterému ego těžko rozumí, a tak se jeho výkladem dostaneme k informacím a souvislostem, ke kterým běžně nemáme přístup.

Jak to probíhá v praxi

Na začátku zkusíme problém pojmenovat a zformulovat, co nejlépe to půjde. Potom vyložíme několik karet (většinou deset) do obrazce, kde karta na každé pozici vypovídá o různých aspektech situace (vědomý a podvědomý postoj, příčina, vztah k okolí apod.). Karty budeme postupně odkrývat a v každé s nich budeme hledat odpovědi k dané části problému a souvislosti s ostatními kartami, respektive částmi problému.

Roční a měsíční výklad tarotu zdarma

Chcete zjistit, co nás v roce 2020 čeká za zkoušky? Chcete pravidelně dostávat tarotový výklad, abyste poznali jakým výzvám budete čelit? Zadejte níže svůj email a já Vám ihned zašlu výklad pro letošní rok a jednou měsíčně výklad na nadcházející měsíc, to vše zdarma.

Šamanská práce s energií

Výklad karet jednou nebo dvakrát proložíme prací s energií. Pomocí tradiční šamanské techniky zpěvu, bubnování a chřestění chacapou – chřestícím nástrojem z amazonské rostliny, rozproudím a usměrním energii. Vy se tak budete moci ponořit do svých vnitřních procesů a hlouběji pochopit a integrovat témata, která během výkladu vyvstala.
V závislosti na citlivosti a vnitřním nastavení každého člověka, jsou reakce na práci s energií různé. Během práce můžete fyzicky vnímat různé proudy, mít obrazové vize nebo se jen sklidnit. Po zbytek dne se pak můžete cítit nabuzení, unavení, otevřenější, emotivnější. Takováto tělesná odezva na energetickou změnu v organismu je naprosto v pořádku.

Co je dobré před setkáním vědět a co (ne)očekávat

Všechno v našem životě má svůj smysl. Vše co nás potkává je odrazem našeho nitra. Proto když chceme cokoli změnit, musíme měnit jen sami sebe. K tomu je třeba odhodlání, nestačí jen chtít být jiní, ale být ochotní projít si cestu transformace, která k té změně vede.
Práci, která je ke změně potřeba, za nás nemůže udělat nikdo jiný. Ostatní mohou akorát vytvářet podpůrné a inspirativní prostředí. V tom pro vás spočívá i moje role, pomůžu vám utřídit si informace a spojitosti, zformulovat situaci a možnosti, vybrat správný směr, ale cestu musí vykonat každý sám za sebe.

Cena a čas

Šamanský výklad tarotu nám potrvá přibližně 3 a půl hodiny a vezmu si za něj od vás 2500 Kč.
Samotný výklad bez šamanské práce s energií trvá většinou něco přes dvě hodiny a stojí 2000 Kč.
Při pravidelných schůzkách, bývají další setkání většinou o něco kratší a stojí o 200 Kč méně.

Pokud se nacházíte v obtížné finanční situaci, není problém se domluvit na individuálních cenových podmínkách.

Setkání probíhají v Praze případně v Brně nebo Ostravě, když tam mám cestu.

Chcete se objednat na výklad nebo se dozvědět více?

Zavolejte mi 777 070 292 nebo napište na jirka@energiezeme.cz

Jirka Hokr, Průvodce sebepoznáním

Odběr novinek o chystaných akcích

Chcete dostávat seznam chystaných seminářu a přednášek, abyste o nic nepřišli? Zadejte svůj email a nepropásněte žádnou akci.

Free WordPress Themes, Free Android Games