O mně

Jsem člověkem, který rád šíří pozitivní energii a inspiraci. Věřím, že neomezené možnosti uzdravení se, seberealizace a štěstí život nabízí každému. Vše, co nás v životě potkává, je totiž odrazem naší vnitřní harmonie. Když chci v životě změnu, musím změnit sám sebe – v tom co dělám a jak nahlížím na sebe a na své okolí. A právě v tom se snažím lidem pomoci.

Má cesta

Dříve jsem nevěřil prakticky ničemu, co nebylo přímo podloženo vědeckými argumenty. Před 8 lety pro mě nastal zlom, kdy jsem prošel transcendentní zkušeností a „sáhl“ si na rovinu bytí, která není základními pěti smysly zaznamenatelná, začala mi tak psychospirituální krize, kterou jsem za nějaký čas zpracoval a integroval.

Od té doby se na sobě snažím systematicky pracovat, prohlubovat poznání o sobě a prožívat sám sebe jako neoddělenou součást lidstva, země, vesmíru. Začal jsem vést nejdříve s pomocí Honzy Jílka a poté i samostatně semináře Napojení a Akumulátor, čímž jsem si osvojil praktické zacházení s energií.

Později jsem potkal tarotové karty a naučil se s nimi nahlížet do svého nevědomí i nevědomí ostatních a začal s individuálním poradenstvím a vlastními semináři.

Velkým zdrojem inspirace je pro mě rozšiřování obzorů při cestování a poznávání odlišných kultur ze všech koutů světa. Poslední roky mě začala volat šamanská cesta a tak jsem v roce 2013 odjel do Peru, kde jsem nejdříve intenzivně pracoval při rituálech s ayahuascou v pralese a později v horách a v poušti s kaktusem San Pedro, který mi začal ukazovat svou Cestu. Od té doby jezdím do Peru za učením rostlin každý rok a nyní tam pořádám i výpravy za sebepoznáním.

Tyto zkušenost mi přinesli velmi hluboké vhledy, poznání, vyléčení zdravotních obtíží a těsnější kontakt se zdrojem intuice. To se nyní snažím předat dál a pomoci tak lidem sami sebe léčit.

Free WordPress Themes, Free Android Games