Ceremonie záměru byla moc fajn a přinesla mi velké osobní poznání. Přišla jsem se svým záměrem a odešla s odpovědí, kterou jsem nečekala. Doporučuji proto být otevřený a nevytvářet si domněnky, poněvadž vše může být úplně jinak, než jak věci vidíte a vnímáte Vy sami. Pak už je jen na Vás, jak vše zpracujete a přivítáte to do svého života. Děkuji Jirko

Halisek
Ceremonie záměru

Výklad karet u Jirky byl hluboký zážitek. Sama pracuju s tarotem aj. kartami, tak jsem si říkala – „kelt“ na dvě tři hodiny? Co tam budeme tak dlouho řešit..? Jirka výklad vede svým specifickým a dost ojedinělým způsobem. Ten můj trval nakonec hodiny čtyři (ovšem byl prokládaný Jirkovou šamanskou prací). Prostřednictvím rozebírání jednotlivých karet jsme se dostali pěkně do hloubky. Přišla jsem si tak i na věci, které mi v souvislosti s tématem do té doby unikaly. A to díky Jirkovu citlivému vedení, otázkám, které mi pokládal. Sám přidával své vhledy, ale jen nenásilně. Děkuju a doporučuju všem lidem, které zajímá podstata věcí a kteří jsou ochotní být při výkladu aktivní.

Keyra
Šamanský výklad tarotu

Jirka mi dokázal vždycky poradit tak, že mi to v mém problému pomohlo – ať už se to týkalů vztahů s rodiči, partnerských vztahů nebo různých pracovních rozhodnutí. Troufám si říci, že Jirka má výjimečné schopnosti. Už v té chvíli, kdy mě vyslechl a říkal své postřehy, jsem se uklidnila a viděla, že problém má řešení nebo že situace vlastně není tak hrozná, jak se mi zdálo. Díky němu jsem si uvědomila nové souvislosti, které by mě nenapadly. Dokázal mi jak poradit sám, tak klást takové otázky a říkat takové postřehy, že jsem se rozhodla sama, jak situaci nejlépe vyřešit. A to se také stalo.

Marie
Šamanský výklad tarotu

Výprava s Jirkou do Peru je super zážitek.Peru je krásná země se spoustou zajímavých a posvátných míst.Nejvíc nás zaujal šaman Mauricio u kterýho proběhlo prvních pět ceremonií.Malá křehká postavička s obrovským duchem sahajícím až do jiných světu.Pro nás velmi silná a čistá duše.Nikdy na něj nezapomenem,stejně jako na jeho rituální pískot,třepáním čapakou a silou přítomnosti při obřadu.Jirka je člověk na správném místě a cestu s ním mužeme jen doporučit.Staral se o nás vážne moc hezky,poradil.podal pomocnou ruku když docházely síly,umí naladit správnou atmosféru i pobavit.Děkujeme že jsi tam s náma byl a rádi pojedeme zase někdy znova.

Bobeš a Lucia
Výprava do Peru za sebepoznáním

Jirka mi pomohl zjistit, co je pro mě v životě podstatné a srovnat si vlastní priority. Líbí se mi jeho přístup, kdy jedná s lidmi citlivě a s respektem a zároveň dovede postrčit k podniknutí potřebných kroků ke změně.

Petra
Šamanský výklad tarotu

Jirka Hokr není jen vynikající posluchač, ale také člověk, u nějž se můžete spolehnout na to, že vás nenápadnými, ale přesně kladenými otázkami a často ještě s humorem dovede k tomu, co se o sobě potřebujete dozvědět. Vřele doporučuji. 🙂

Katka
Šamanský výklad tarotu

Jirka je neobyčejný člověk, který pocit neobyčejnosti dokáže přenést i na ostatní kolem sebe. Nevídám se s Jirkou moc často, ale když už si popovídáme, vždy z našeho setkání odcházím obohacen o nové myšlenky a nápady. Jirka se velmi často umí na běžné věci podívat z neběžných úhlů pohledu. Navíc neznám žádného člověka, který by byl tolik nekonfliktní a trpělivý.

Pavel
Šamanský výklad tarotu

Děkuji Jirkovi za krásný zážitek. Výluh z tabáčku jsem znala, ale poprvé jsem zkusila Rapé a byla to jízda :-). Díky písním, bubnování, chřestění,…jsem se dostala hluboko do sebe a obdržela jsem jasné poselství ke svému záměru. Po celou dobu ceremonie byla velmi příjemná, přátelská atmosféra a tato zkušenost mě tak nadchla, že už se těším na další ceremonii.

Klára
Ceremonie záměru

S Jirkou se budete cítit, že vás opravdu někdo poslouchá a snaží se vám pomoct. K problému přistupuje objektivně a jasně. Je schopný si vytvořit nadhled nad problémem a prozkoumat ho ze všech možných úhlů, s cílem vybrat to nejlepší řešení, takže máte pocit, že se začínáte samy v sobě více orientovat a vnitřní zmatení polevuje 🙂 Navíc komunikace s ním byla příjemná, vtipná, takže můžu jen doporučit.

Monika
Šamanský výklad tarotu

Pocit dobrodružství a nejistoty při cestování na vlastní pěst zde byl nahrazen klidem „že je vše zařízeno“. Zdálo se, že má Jirka vše pod palcem. Na celé výpravě bych měnil jen pár detailů. Při ceremoniích Vás však nikdo za ruku držet nebude, teda pokud o to nepožádáte 🙂 Tam bylo velké dobrodružství. Stálo to za to.

Marián
Výprava do Peru za sebepoznáním

Pokud hledáte člověka, který umí naslouchat, ne jen poslouchat, pak je to Jirka. Od většiny mých kamarádů a známých se liší upřímným nefalšovaným zájmem o to, co říkám a jak se cítím. Zároveň se nechová jako někteří z psychologů, který svého posluchače zasype hromadou mouder a klišé, přičemž si něm „honí“ svoje ego:-). Jirka se snaží citlivě a trpělivě člověka navést ke správnému přístupu k řešení problémů. Po každém setkání s ním, i když je to jen krátké kafe, mám pocit, že nic není tak závážné, jak se mi předtím zdálo, a odcházím s lehčí hlavou. Má zkrátka přirozenou schopnost pomoct člověku rozmotat vnitřní chaos a jednotlivé věci srovnat do přihrádek v hlavě, kam patří:-). Abych to shrnula, Jirka je bez přehánění ryzí charakter, kterému nejde ani tak o sebe jako o lidi kolem něj.

Kamila
Šamanský výklad tarotu

Pan Jiří umí naslouchat a vcítit se do druhé bytosti a tím ukáže zrcadlo pro vnímavého člověka jak svoji situaci vyřešit.

Věrka
Šamanský výklad tarotu

Jirka umí zaměřit světlo vědomí na podstatné otázky. Přišla jsem na setkání v rozpoložení, kdy bylo hodně těžké vůbec říct, co prožívám a co mám za problémy, a přesto jsem po půl hodině zjistila, že se bavíme naprosto k podstatě věci 🙂

Markéta Reinstein
Šamanský výklad tarotu

Cestu s Jirkou můžu jenom doporučit. Je znalý prostředí a vezme na místa, která nejsou turistická a jsou plná energie. Šamani, se kterými nás Jirka seznámil, byli super. Našla se jedna vyjímka, ale za to Jirka nemůže. I v Peru je potřeba dávat si pozor na lidi, kteří tvrdí něco jiného, než je realita. No ale jinak vše proběhlo naprosto v pořádku. Jirka se o nás krásně staral a reflektoval naše momentální potřeby. Jirka je úžasná „indiánská babička“, která se umí o své „děti“ na cestách postarat a vyřešit případné komplikace smírným způsobem. Za mě super a jela bych znovu 🙂 Tímto tedy chci poděkovat ještou jednou Jirkovi za pevné nervy a úžasné průvodcovství 🙂

Pavlína
Výprava do Peru za sebepoznáním

Chtěla bych poděkovat Jirkovi za úžasné vedení „Ceremonie záměru“ vytvořil krásnou atmosféru a svojí energií všechny dokázal propojit a ponořit do hloubky sebe i druhých. Byl to pro mě zážitek, který si ráda zopakuji. Jsi člověk na správném místě a je velmi znatelné, že to děláš srdcem a těmi nejčistšími úmysly.
Děkuji.

Zuza
Ceremonie záměru

Byla jsem zlomená okolnostmi, které se mi v životě děly, jako kdyby mi přestal dávat smysl mé existence. Zvolila jsem začátek práce se sebou tím, že jsem se rozhodla požádat si o pomoc, což pro mě nebyl zrovna jednoduchý krok, ale Jirku Hokra jsem potkala poprvé na Vyprávění o jeho cestě do Peru a působil na mě důvěryhodně, s čistým záměrem a sám mi doporučil začít s Vykročením na cestu. Mám ráda fyzický pohyb a líbila se mi idea spojit se a komunikovat se svým tělem a Jana Juřicová je velmi vnímavá a ohleduplná, tak mě na cestu navedla celkem jednoduše, nebála jsem se. Během semináře se mi otevřely oči a taky vlastně se mi potvrdilo, co jsem tušila. Abych konečně začala žít, jak opravdu chci. Moc doporučuji, vytáhlo mě to ze zoufalství. A taky jsem opravdu chtěla 🙂
Moc Vám děkuji Jirko a Jano 🙂

Denisa
Ceremonie záměru, Vykročení na cestu

Ceremonie je krom jiného zážitek, pocity z něj doznívají hodně dlouho.
Záměr jsem si přinesla, nicméně vyplynulo na povrch k řešení něčeho jiného.
Kol a kolem bylo vše velmi příjemné a s Jirkou se pocity jen umocnily:) Dopručuji vyzkoušet.

Marcela
Ceremonie záměru

Jirka má příjemný talent řešit jádro věci v klidně veselé atmosféře. Jeho způsob práce byl pro mě docela nový, a jsem ráda za takový překvapivý postup. Umožnil mi vidět víc, hloub, dál. 🙂 Jeho služby můžu s klidným přesvědčením doporučit komukoli, kdo se vydal na cestu a přeje si něco v životě změnit, pochopit, vyčistit… Není třeba příliš vědět dopředu. Opravdu. Ten moment překvapení za to stojí.

Eva
Šamanský výklad tarotu

Prožitky z Výpravy do Peru si ponesu v srdci celý život a jsem za tuto cestu velmi šťastná a vděčná.
Jirka se o nás po celou dobu staral velmi svědomitě.
A jak psal v příspěvku Honza – jeď, tak pokud chceš, určitě s Jirkou vyraž :o)!! Stojí to za to.
Svojí volbu bych neměnila. :o)

Andrea
Výprava do Peru za sebepoznáním

Jeď!

honza
Výprava do Peru za sebepoznáním

Jirku považuji za mimořádný talent v oblasti mimosmyslového vnímání, ale take za nezávisle a bystře uvažujícího člověka, s nímž je radost spolupracovat. Vybral jsem si ho před lety jako kolegu pro práci s energií a nikdy jsem toho nelitoval. Jak jeho zkušenost rostla, rozhodně jsem ho podporoval v založení samostatné praxe – myslím, že má klientům hodně co dát.

Jan Jílek
Šamanský výklad tarotu

Když jsem se poprvé setkala s Jirkou, měla jsem ve své mysli opravdový a nefalšovaný chaos, který byl naprosto odlišný od toho, co cítilo srdce. Mohu jen potvrdit to, o čem se zmiňují níže uvedené příspěvky autorů, že je pozorným a trpělivým posluchačem, který se na vás naladí a svými otázkami vás dovede k vlastní odpovědi. Po setkání s Jirkou jsem odcházela s jasnou myslí, která byla v jednotě s tím, co cítí srdce. Povídání u čaje bylo s Jirkou velmi příjemné a mohu jeho služby všem v sobě hledajícím jen doporučit.

Liana
Šamanský výklad tarotu

Od Jirky jsem zažil šamanský výklad Tarotu a šamanskou práci. Líbila se mi jeho hloubka vhledu při výkladu tarotu. Jeho šamanské léčení mi vyloženě sedlo, jeho způsob použití bylin při léčení s tím úplně ladil. Doporučuji a děkuji.

Karel
Šamanský výklad tarotu

Opravdový cestovatelský zážitek na místa, kam bych se sám jen tak nedostal, nejen v prostoru ale i v mysli. Děkuji Jirkovi za průvodcovství, byl po celou cestu naprostým pohodářem a šířil dobrou náladu. Cesta byla (jako každá) místy náročná, ale hned bych si to dal znovu!

Libor
Výprava do Peru za sebepoznáním
Free WordPress Themes, Free Android Games