Semináře

Ceremonie záměru

Jsem na cestě naplňování svého záměru – konkrétního cíle, vyřešení vnitřního problému, zbavení se zastaralého vzorce chování nebo rozšíření obzorů. Cítím, že k efektivnějšímu posunu mi může pomoci silnější proud energie a inspirativní prostředí, ve kterém budu moct pustit staré a přijmout nové.
Cítím v sobě potenciál a rád/a bych ho lépe využil/a a naplnil/a.
Mluví to o vás? Potom je Ceremonie záměru seminář, který vám to umožní.

Průběh

Na začátku budeme sdílet svůj záměr, který jsme si přinesli. Poté poprosíme mapacho, výluh z amazonského tabáku, mocné učitelské rostliny, aby nám pomohl dostat se do přítomného okamžiku, uzemnit se a napojit na vlastní nitro. Mapacho nasajeme do nosu a už jen necháte plynout vnitřní procesy, které se budou vztahovat k vašemu záměru.
Pomocí šamanských zpěvů icaro, bubnování a chřestění vytvořím v prostoru energetický proud, do kterého se budete moct ponořit a zesílit tak průběh vašich vědomých i nevědomých procesů. Ty pak budou moci jít silněji a hlouběji, čistit vás tak od starých nepotřebných vzorců a učit vás přijímat nové a aktuálnější.
Později, až část procesů zpracujete, dostanete rapé, amazonský tabák usušený, rozdrcený na jemný prášek smísený s dalšími bylinami. Rapé podobně jako mapacho vám pomůže se sladit s vašimi energetickými drahami a uvolnit zablokované, neodžité emoce. Poté se znovu ponoříme do očistného energetického proudu, který vytvořím zpěvem a chřestěním.
Na konec nás všechny očistím vykuřovadly a budeme moct sdílet své zkušenosti.
Pomoc od medicín mapacha a rapé není nutný a pokud máte zájem, můžete workshopem projít i bez nich.

Praktické

Na workshop si připravte svůj záměr. Čím více pozornosti budete věnovat přípravě, tím hlouběji se budete moci dostat. Záměr může být otázka, přání nebo jen otevřená důvěra, od “Chci pochopit proč se mi opakuje ve vztazích stále stejný vzorec a jak z něj ven” přes “Chci se rozhodnout jestli opustit zaměstnání” po “Cítím, že mám přijít a jsem otevřená/ý tomu, co se mám dozvědět”. Záměr si můžete napsat na papír nebo ho mít jen v hlavě, můžete nad ním meditovat nebo si na něj vzpomenout při každé cestě tramvají.
Doporučuji den před i po workshopu mít klidnější, co nejméně stresu a nejíst moc těžká jídla, nepřejídat se, prostě se o sebe hezky starat 🙂
S sebou si stačí přinést pouze pohodlné oblečení, případně svůj talisman nebo předmět, který vám pomůže napojit se na záměr.

Cena workshopu je 500 Kč.

DatumMěstoAdresaPřihlášeníFB událost
Středa 23.6. 18:30PrahaStudio Léčím sebe, Koněvova 87 Facebook
Ukázat/skrýt uplynulé

Odběr novinek o chystaných akcích

Chcete dostávat seznam chystaných seminářu a přednášek, abyste o nic nepřišli? Zadejte svůj email a nepropásněte žádnou akci.

Vykročení na cestu

Cítím v životě určitou nespokojenost, věci se nevyvíjí jak bych si představoval/a, ale zároveň si neumím pojmenovat nebo představit, jak by měl můj život ideálně vypadat. Kam chci, aby směřoval, co chci teď změnit. Nedaří se mi najít cestu ke své vizi, pojmenovat svůj záměr, který mě životem povede
NEBO
Mám jasný záměr, vím co v životě chci, ale ono to stále nepřichází. Zdá se, že stále existují pro mě neviditelné překážky, které mi brání udělat první krok, které nedovolí uvést vizi/záměr do života.
Poznali jste se v první nebo druhé situaci? Tak právě pro vás je určený náš workshop/seminář.
Propojením výkladu tarotu a práce s tělem objasníme a uvedeme do života váš záměr.

Průběh

 

Na začátku si každý najde svou vlastní tarotovou kartu, ve které najdeme symbolické vyjádření zkoušky, která záměr naplňuje. Zároveň karty všech dohromady vytvoří větší konstelaci, která dá každému osobně význam okolností zkoušky. Budete tak moct rozumem uchopit a zformulovat vaše téma a zároveň se napojit na pocity spjaté se záměrem.
Následná práce s tělem obnáší propojení tělesného prožitku se symbolickým vyjádřením záměru/vize. Doprovodíme vás individuálně vaším prožitkem a spolu budeme hledat, jak záměr v těle ukotvit a vyjádřit.
Cílem setkání bude lepší propojení se svými záměry na všech úrovních – tělesné, pocitové, rozumové i duchovní. Pochopíte tak svůj záměr z širší perspektivy.
Na konci setkání budete mít svůj záměr jednoznačně pojmenovaný, budete mu rozumět na konkrétní i symbolické rovině, prožijete si ho v těle a uvědomíte si pocity a emoce s ním spojené. Toto poznání vám dá novou motivaci a impluz přivést záměr do života.

 

Seminářem vás společně provedu s Janou Kateřinou Juřicovou

Jana – Uzdravování.com
Ve své práci se zabývám psychoterapií a bodyterapií. Nabízím semináře bioenergetického cvičení a individiální setkání.
V rámci semináře vás budu provázet a pomáhat získat lepší kontakt s vlastním tělem a tím obnovit přístup k informacím v něm uloženým, porozumět jim, zpracovat je. Tělo vnímám jako místo uložení životní zkušenosti. Dává nám také možnost zpracování nebo rozvoje této osobní zkušenosti.
Budu vás provázet a podporovat ve vnímání těla a zpracovat odezvu těla nejen niterně, ale převést do slov. Vycházím z předpokladu, že tak jak je zkušenost ukotvena v těle, tak se projevuje i v realitě.

 

Praktické

Přijďte alespoň 5 minut před začátkem a přineste si pohodlné oblečení (na místě je i prostor k převlečení).
Cena semináře je 600 Kč při platbě předem nebo 700 Kč na místě.
Přihlašujte se buď přes formuláře níže, na email jirka@energiezeme.cz nebo volejte na 777070292.

DatumMěstoAdresaPřihlášeníFB událost
Ukázat/skrýt uplynulé

Odběr novinek o chystaných akcích

Chcete dostávat seznam chystaných seminářu a přednášek, abyste o nic nepřišli? Zadejte svůj email a nepropásněte žádnou akci.

Free WordPress Themes, Free Android Games