Výprava do Peru - Energie Země

Výprava do Peru

Výprava k peruánským šamanům je intenzivní zkušenost, která tě zásadním způsobem posune na cestě sebepoznání. Motivace a záměr cesty může být jakýkoli, nejčastěji to bývá pocit, že učení rostlin ti ukáže směr. Jak se vyznat v partnerských vztazích, kam směrovat svůj tvůrčí potenciál, jak se vypořádat s psychickými a fyzickými obtížemi. A k tomu i zvědavost nakouknout mimo své zajeté koleje – ať už ve vnitřním světě skrze stavy změněného vědomí nebo ve světě vnějším skrze setkání s odlišnou kulturou a přírodou.

O výpravě

Během tří, čtyř nebo pěti týdnů navštívíme posvátná energetická místa, horská jezera, vodopády v pralese i tajemný chrám, setkáme se s třemi šamany a šamankami a projdeme ceremoniemi s ayahuascou v pralese, ceremoniemi s kaktusem San Pedro v Andách a nakonec rituálem Hledání vize. Výprava je nejen o duchovní práci na sobě, ale také zajímavým cestovatelským zážitkem. Hlavní cíl pro nás ale bude duchovní transformace a celou dobu se tak budeme stravovat podle diety, která je pro spolupráci s rostlinami nutná. Zároveň je dobré být připraven vystoupit ze své komfortní zóny, protože to pravděpodobně bude za hranicemi vašich dosavadních zkušeností, což je také dobrý způsob jak sami sebe poznat.

Výprava je pojatá spíše v přátelském duchu než jako zájezd od cestovky. Pojede nás přibližně deset a každý bude mít svůj rovnocenný hlas. Strávíme spolu dlouhou dobu a projdeme velice intenzivními zkušenostmi a tak se chci s každým členem nejdříve osobně poznat, než se rozhodneme spolu vyrazit.

Většině lidí výprava změní život, ostatně proto na ní také jedou 🙂 

Chceš jet? Nebo se jen dozvědět o výpravě více?

Vyplň nezávazně svůj email a budu ti posílat informace o nadcházejících výpravách.


    A nebo mi rovnou zavolej: 777 070 292
    A nebo napiš: jirka@energiezeme.cz

    Jirka Hokr, Průvodce sebepoznáním